אנחנו אוהבים רכבים ואתם?

משפחת רמי קאר מוטורס. 20 שנות שירות.

רמי קאר מוטורס החלה את דרכה לפני למעלה מ- 20 שנים והינה הסוכנות הותיקה והגדולה בגליל לרכבים מיד ראשונה. לסוכנות רמי קאר מוטורס מגרש עם מלאי של למעלה מ- 150 כלי רכב המתחדשים מדי יום, המאפשר להציע ללקוחותינו מגוון עצום של רכבים בהתאם לכל תקציב. החל מרכבים משפחתיים, רכבי ספורט, רכבי מסחריים, גי’פים ורכבי יוקרה. רמי קאר מוטורס נוסדה על ידי רמי חליווה וכיום מנהלים את החברה בני המשפחה, בשרות מקצועי, אמין ומשפחתי. היתרונות של רמי קאר מוטורס, מעבר לעובדה שהינה סוכנות ותיקה עם קהל לקוחות מגוון ורחב, באם לידי ביטוי במגוון כלי הרכב הגדול, ביכולות להתאים לכל לקוח רכב לפי דרישותיו, ביכולות המימון ומעל הכל, בשרות האישי.

בנוסף למבחר הגדול של כלי הרכב מיד ראשונה, משמשת סוכנות רמי קאר מוטורס, גם כסוכנות של רכבים חדשים מבית: סוזוקי. עובדה זו מעניקה ללקוחות רמי קאר מוטורס לבחור מבין כל האפשרויות. חדש או יד ראשונה.

לסוכנות של רמי קאר מוטורס, צוות מקצועי, אשר מלווה את הלקוח, מהייעוץ בתחילת הדרך, דרך אפשרויות המימון השונות ועד לטרייד אין לרכב הישן. בנוסף במקום צוות אחזקה, אשר דואג שכל הרכבים במגרש יהיו במצב תקין, נקי ומוכנים למסירה באופן מיידי.

הבטחון שרכשתם במקום הנכון, מתחיל בעובדה שברמי קאר מוטורס תמיד יתחייבו לרכוש מכם את הרכב שקניתם מהסוכנות. כך תמיד תוכלו להתקדם לדגם הבא שרציתם, בלי דאגות ועם בטחון מלא.

אלפי הלקוחות של רמי קאר מוטורס, הם הגאוווה שלנו להמשיך לעשות את מה שאנחנו יודעים הכי טוב, מכל הלב ובאהבה גדולה.

הגיע הזמן שגם אתם תוכלו לנהוג בחכמה ולהצטרף לקהל הלקוחות של רמי קאר מוטורס.