אז מה הכי חשוב לכם כשאתם רוכשים רכב?

רמי קאר מוטורס > מה הדרייב שלך > אז מה הכי חשוב לכם כשאתם רוכשים רכב?

אז מה הכי חשוב לכם כשאתם רוכשים רכב?

אוגוסט 29, 2019 / 93 / מה הדרייב שלך

ברמי קאר מוטורס מאמינים כי רכישת רכב הוא עניין רציני ובכל משפחה מהווה נתח נכבד מהתקציב. גם אם מדובר ברכב הראשון שלנו ובתקציב נמוך. לכן, יש להתייחס לכך במלוא הרצינות ולהעניק ללקוחות את מירב המדיע וההכוונה, בכדי לקבל את ההחלטה הנכונה. היתרונות של רמי קאר מוטורס באים לידי ביטוי במספר פרמטרים עיקריים:

המבחר: מבחר הרכבים של רמי קאר מוטורס מעניק לכם את היכולת לבחור את מה שאתם אוהבים, את מה שמתאים לכם, או את מה שאתם בדיוק צריכים. בזכות מגוון הרכבים הגדול של כ- 150 כלי רכב המתחדשים מדי יום, יש לכם את כל האפשרויות לעלות לרכב החדש.

המקצועיות: שנים רבות בתחום הרכב מעניקים לצוות של רמי קאר מוטורס את כל הכלים להיות הכי מקצוענים שיש. החל מהייעוץ והכוונה שכל לקוח מקבל בבחירת הרכב המתאים לו, ועד הליווי המקצועי לכל אורך הרכישה וגם לאחריה.

השרות המשפחתי: אלפי הלקוחות של רמי קאר מוטורס מהגליל ומהארץ בכלל, הם הכח שמניע את החברה ואת הרצון להמשיך ולעשות את מה שאנחנו יודעים הכי טוב. רמי, שולה ואסי למשפחת חליווה, יחד עם כל צוות רמי קאר מוטורס, הופכים את הסוכנות למקום ביתי עם אוירה משפחתית שמעניקה ללקוחות חוויית קניה יוצאת דופן.

אפשרויות המימון: המחלקה המקצועית של רמי קאר מוטורס מעניקה לכם את כל הכלים לבחור בדרכים הטובות והנכונות ביותר את המימון לרכישת הרכב הבא שלכם, עם מיטב הגופים הפניננסים בארץ. לכם נשאר רק לבחור את הרכב הבא שלכם ולהנות משירותי ליווי למימון עד 80 אחוז מערך הרכב.

הטרייד אין: הגיעו עם רכבכם הישן ותוכלו לצאת עם רכב חדש ומיד. מחלקת הטרייד אין של רמי קאר מוטורס מעניקה לכם שרות מקיף, בקניית רכבכם הישן ובשדרוג לרכב החדש. בנוסף, ברמי קאר מוטורס מתחייבים לרכוש מכם את הרכב בחזרה. כך שאתם יכולים לנסוע בראש שקט, שתמיד יש עם מי לדבר.  מחלקת הוי.איי.פי איזה רכב בא לכם היום? אדום? קופה? ספורט? ג’יפ מיוחד? רק תגידו. במחלקת הוי.איי.פי של רמי קאר מוטורס, תוכלו “להזמין” את הרכב הבא שלכם ואנחנו כבר נדאג לאתר אותו עבורכם בכל הארץ. לא מעט לקוחות של רמי קאר מוטורס עעדיפים שלא להגיע ולחפש את הרכב הבא שלהם בסוכנות, אלא מתקשרים, מבקשים ומקבלים.

סוכנות לרכבים חדשים: עוד יתרון בולט של רמי קאר מוטורס הוא סוכנות לרכבים חדשים של סוזוקי, ג’יפ, קרייזלר ודודג’. בסוכנות תוכלו להזמין כל אחד מדגמי הרכב החדשים ולהנות מתנאים מועדפים.

אנחנו בקשר איתכם, כל הזמן: ברמי קאר מוטורס מודעים לעולם המתחדש והדיגיטלי ואנחנו דואגים להעניק לכם את כל המידע וגלריית הרכבים בערוצי התקשורת השונים: באתר האינטרנט, בדף הפייסבוק וגם באפליקצייה בכל מכשיר סמארטפון..

You Might Also Like

בדיוק כמו שאתה אוהב
אוגוסט 29, 2019
LUXURY CARS PREMIUM SERVICE
אוגוסט 29, 2019

NEED A HAND TO FIND YOUR CAR?

Compare List